Meist

Rohumaa World Trip N° 1 – 2015/2016

Elu on üks ilus rännak ja igaüks valib, mis rada ta käib. Meie otsustasime 2015 sügisel aja aastaks maha võtta ja pikem reis ümber palli teha.

Mõlemad oleme parasjagu ülikoolis. Galina õpib Tallinna Ülikoolis hetkel Rekreatsiooni korraldust  ja Priit Tehnika Ülikoolis Energeetika doktorantuuris.

thumb_IMG_2018_1024

Ümbermaailma on üks  päris tõsine projekt, mille ettevalmistus võtab aega ja mille käigus tuleb teha palju otsuseid. Tihti on just see otsustamise ja valikute osa kõige raskem, sest võimalusi on piiramatult palju. Valikuid tuleb teha nii riikide osas, kui liikumisteede, majutuse, varustuse jne jne.

Miks just Trip N° 1?

Riike on maailmas ligikaudu 240. Neist umbes kolmandikus on pidevalt suuremat-sorti jamad ja neist on üsna tark mõte eemale hoida. Seega valik on suur ja jagub igale maitsele. Kui kellelgi peaks olema soov planeerida sellist ümbermaailma reisiks, kus rahumeelsed riigid läbi sõita, siis oleks vaja minimaalselt  vähemalt kolm-neli aastat (Selliseid inimesi kohtasime reisil päris mitmeid). Seetõttu esimene ja üsna raske valik on välja sõeluda need maad, mida reisi jooksul vaadata.   Nagu näha, jääb õnneks väga mitme reisi  jagu veel

Oleme lahkelt nõus nii kohvitassi taga, kui ka kirja teel oma ideid ja mõtteid jagama! Ikka selleks, et teie reisid hästi välja tuleks.

Rändurid Galina  –  galina@BalletSummerEstonia.com ja  Priit Rohumaa – priit@nutshell.ee

PS. Sellise rahvusvahelise Balleti projekti pani Galina seitsmendal kuul Argentiinas käima – http://www.balletsummerestonia.com/   Seega tasub ikka reisile minna!