Külaline hotellitoas

Battanbangi linnas sai valitud uhke hotell. Nimigi oli ka uhke – Deluxe Villa. Aga mitte alati ei tähenda bassein ja ilus nimi veel parimat ööbimist.

Algatuseks sai seina peal ja siis veel voodis tapetud korralik prussakas. Täitsa sellises mõõdus, midaisegi süüa kõlbaks. Aga nendega meie õhtused külalised ei lõppenud.

Isegi mina suutsin ehmatusest püsti karata, kui voodi kõrvalt roomas mööda 15 cm pikkune sajajalgne. Kui muidu on sellised päevakoera taolised sajaajalgsed ühed uimased putukad, siis see kihutas metsiku kiirusega.

Siis algas suur tapatalg kahe plätuga relvastatud mina ja saja mürgise jalaga hiid-putuka vahel. Mööblit lendas kõvasti ja esimese roundi järel suutis uss-putukas põgeneda ja ennast ära peita. Sellist asja me lubada ei saanud, sest magama jääda seal toas me ei oleks julgenud. Kurjaks aetud mürgine sajajalgne on  ju ööloom ja ta oleks kindlasti meid pimeduses kättemaksuks rünnanud.

Lõpuks ta pistis pea voodi tagant välja ja plätud tegid oma töö.

Eluka jäädvustamiseks pidin mobiili skaalaks kõrvale asetama.

thumb_IMG_6640_1024

Mürgise sajajalgse laiba panime hoiatuseks koos sildiga Do not disturb ukse taha, et teised tema sõbrad tuppa sisenemise mõttest loobuks.

thumb_IMG_6644_1024

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s