Kuidas asjad siin käivad vol.2

Iraanlased on väga osavad kõike järgi tegema. Väljast paistab kõik nagu päris,aga seest on ikka natuke Iraani moodi. Autod on selles vallas hea näide. Iraani rool-rattad tüüpi autosid sai omal ajal proovitud juba Kuubas. Ega neid vist mujal müüa tohigi. Täpselt ei tea, aga minu arust siin Iraanis isegi päris mitu autotehast. Aga mitte autodest ei tahtnud rääkida 😉

Iraanis toodetud WC paber on suudetud teha veekindel. Ise kraanikausis proovisin leotada. Ära ei lagune, muutub tugevamaks. Tõenäoliselt saaks rulli märjaks tehes teha pika köie, millega aknast ennast alla lasta. WC potti seda paberit visates on kindel ummistus. Mitu korda järele proovitud. Minu arusaama järgi on WC-paber on üldse ainult turistidele mõeldud ja kohalik teeb ikka voolikuga tagumiku puhtaks. Ütleme nii, et päris nii mõnus ei ole kui Jaapani nuppudega WC, aga lõpptulemus on sama hea. Vähe haaval olengi üle läinud kohalikule süsteemile, praktiseerin tihti ja palju, sest idamaa bakterid on teinud kõhus oma töö.

Ainus, mis mulle on segaseks jäänud, kuidas siis ennast ära kuivatada enne kui püksid jalga panna. Kuna kaasa sai võetud üks pluus ja üks paari pükse, siis neid kasutada nagu ei tahaks. Kuivab siin kõrbes muidugi kõik uskumatu kiirusega. Ilmateade ütleb, et õhuniiskus on 11%.

thumb_IMG_3538_1024

3 thoughts on “Kuidas asjad siin käivad vol.2

  1. 🙂 kaup ja kõrb vist ikka kokku ei lähe.
    Ma pakuks midagi kaamelitega seoses:)
    Aga need pagana autorehvid seal:)

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s